Zvolte jazyk

THE TEAM SMART SOLUTIONS

THE TEAM SMART SOLUTIONS

Hledáme a nacházíme cesty i tam, kde zdánlivě žádné nevedou ...

Jsme zvědaví a zajímá nás, jak věci fungují.

... jsme rodina ...

 ... jsme THE TEAM.

... jsme THE TEAM.

 

The Team

Díky nekonvenčnímu myšlení a různorodé odbornosti jsme schopni navrhovat inovativní nápady a poskytovat kreativní řešení inspirovaná různými obory. Zůstáváme otevřeni nejnovějším technologiím, jako je umělá inteligence, blockchain,  učící se senzory nebo digital twins, a využíváme jejich výhod v netradičních oblastech, k vyřešení komplexních problémů a technologických výzev.

Chápeme, že je nezbytné mít přehled o nejnovějších pokrocích, trendech a průlomových objevech. Sledujeme přírůstky ve vědecké literatuře, účastníme se konferencí a workshopů. Spoluprací s univerzitami, výzkumnými institucemi, průmyslovými experty i startupy získáváme nové perspektivy, specializované odborné znalosti a příležitosti pro společné inovace.

Hledáme projekty, které nemusí mít okamžité praktické využití, ale mají potenciál pro významný průlom. Zaměřujeme se na přípravu studií a prototypů pro ověření nejen proveditelnosti inovace ale i jejích limitů a riskantních bodů.

Chytrá doprava

Integrace nejnovějších technologií, jako jsou inteligentní...

Senzory a kamery

Rozšiřující se využití inteligentních senzorů ve spojení s...

Analytika

"Je čas posunout se od otázky Co se děje? k otázce Proč se...

Integrace nejnovějších technologií, jako jsou inteligentní kamery, pokročilé senzory - Internet věcí (IoT), a využití umělé inteligence při analýze dostupných dat, hraje klíčovou roli ve všech oblastech každodenního života. Ať už mluvíme o jednotlivých domácnostech, výrobních podnicích nebo o transformaci měst do chytrých a udržitelných center.

Inteligentní dopravní systémy, mohou díky zpracování obrazu a analýze dat sledovat a analyzovat provozní podmínky, identifikovat přetížená místa nebo nehody a poskytovat informace pro úpravu světelné signalizace nebo směrování dopravy a optimalizovat provoz. Nejen tyto informace pak mohou být poskytnuty do navigačních systémů pro řidiče a chytrých parkovacích řešení. Dopravní podniky mohou pochopitelně využívat informace z libovolných senzorů a díky pokročilé analýze dat zvýšit efektivitu správy vozidel a snížit náklady.

Města mohou s moderními kamerovými systémy získat komplexní monitorování veřejných prostor, dopravních uzlů, parkovišť a dalších důležitých oblastí. Integrace umělé inteligence do kamerových systémů umožňuje pokročilou analýzu obrazu, rozpoznávání objektů a událostí, detekci anomálií a automatizaci rozhodovacích procesů. Díky tomu lze automaticky rozpoznat podezřelé aktivity, nebezpečné situace, jako začínající požár nebo člověka v bezvědomí a zvýšit úroveň bezpečnosti a umožnit efektivní reakci na potenciální hrozby.

Příkladů, jak lze nejnovější technologie využít je mnoho. Některé jsou již částečně prozkoumány, ale ostatní stále čekají na lepší pochopení. Spojení pokročilých kamerových systémů, IoT a dalších chytrých technologií nám otevírá dveře do nové éry chytrých a udržitelných měst. Díky tomu je tak vzrušující nalézat nové oblasti, kde lze jednotlivé technologie kombinovat. Zvláště takové, kde tradiční myšlení nestačí. A jen tak můžeme být připraveni na výzvy budoucnosti.

The Team Smart Solutions, s.r.o.

Purkyňova 648/125
612 00  Brno
Česká republika

IČO: 06580602
Tel.: +420 605 753 097
Email: info@theteam.cz

Mapa

Přihlášení