Zvolte jazyk

THE TEAM SMART SOLUTIONS

THE TEAM SMART SOLUTIONS

Hledáme a nacházíme cesty i tam, kde zdánlivě žádné nevedou ...

Jsme zvědaví a zajímá nás, jak věci fungují.

... jsme rodina ...

 ... jsme THE TEAM.

... jsme THE TEAM.

 

The Team

Díky nekonvenčnímu myšlení a různorodé odbornosti jsme schopni navrhovat inovativní nápady a poskytovat kreativní řešení inspirovaná různými obory. Zůstáváme otevřeni nejnovějším technologiím, jako je umělá inteligence, blockchain,  učící se senzory nebo digital twins, a využíváme jejich výhod v netradičních oblastech, k vyřešení komplexních problémů a technologických výzev.

Chápeme, že je nezbytné mít přehled o nejnovějších pokrocích, trendech a průlomových objevech. Sledujeme přírůstky ve vědecké literatuře, účastníme se konferencí a workshopů. Spoluprací s univerzitami, výzkumnými institucemi, průmyslovými experty i startupy získáváme nové perspektivy, specializované odborné znalosti a příležitosti pro společné inovace.

Hledáme projekty, které nemusí mít okamžité praktické využití, ale mají potenciál pro významný průlom. Zaměřujeme se na přípravu studií a prototypů pro ověření nejen proveditelnosti inovace ale i jejích limitů a riskantních bodů.

Chytrá doprava

Integrace nejnovějších technologií, jako jsou inteligentní...

Senzory a kamery

Rozšiřující se využití inteligentních senzorů ve spojení s...

Analytika

"Je čas posunout se od otázky Co se děje? k otázce Proč se...

Uveďte prosím e-mailovou adresu svého účtu, na tuto adresu vám bude zaslán ověřovací kód. Po obdržení ověřovacího kódu si budete moci zvolit nové heslo.

The Team Smart Solutions, s.r.o.

Purkyňova 648/125
612 00  Brno
Česká republika

IČO: 06580602
Tel.: +420 605 753 097
Email: info@theteam.cz

Mapa

Přihlášení